אהלן, אז התחלת את היום , ואת עומדת מול המראה, חשבת פעם איך להתאים תכשיט לפי מבנה גופך ? להלן מספר עצות שיגרמו להופעה שלך מדוייקת יותר לפי הפרופורציות של גופך. מקווה שתהני אז נתחיל!

 

אם יצא לך להיות בתאילנד, להיכנס לאחת החנויות ולקבל מבט לא ברור מאחת המוכרות, כנראה שמבנה גופך הוא A. הן פשוט לא מבינות מה קורה שם ולכן אפילו לא מתאמצות למכור. אם כך, איזה תכשיט יתאים לך? אז ככה, לבעלות מבנה גוף בצורת אגס יש מבנה כתפיים צר ממבנה האגן, והן נהנות ממותן צרה שאי אפשר לפספס... קים קרדשיאן או גניפר לופז הן שתיהן בעלות מבנה A סקסי מהלך.

 בגדול אני ממליצה על כל תכשיט שימשוך את תשומת הלב לפלג הגוף העליון. לדוגמא, שרשראות עוצמתיות ומרשימות עם אבני חן או שרשרת עדינה עם תליון שמספר סיפור, העיקר שתהיה שרשרת קצרה ומקסימום מעל לקו המותן. אם יש לך צוואר ארוך, התאימי לשרשרת עגילי חישוק גדולים עם תליון אופנתי למראה שיקי במיוחד.

 

אם התברכת ואמרו לך פעם שהגוף שלך מזכיר את של ביונסה או של סלמה הייק, יש לך מבנה גוף בצורה של שעון חול או בשפה מקצועית מבנה X. במקרה שלך, רוחב הכתפיים זהה לרוחב האגן, והמותן שלך צרה. אם כך, לך יתאימו גם שרשראות קצרות וגם ארוכות (במידה), גם עגילים גדולים וגם צמודים ואת חייבת לפחות 5 חגורות בארון, מגוון עשיר , ממש כיף!

 

הדגש היחיד הוא אורך השרשרת מומלץ לרכוש שרשראות שלא יהיו ארוכות מידי בכדי שתשמר הפרופורציה בין התכשיט לפלג גוף עליון ולא ייווצר טשטוש. חשוב שתדעי שלרוב מעצבות תכשיטים יכולת לקצר או להאריך לפי בקשה כך שאת מסודרת.

 

. איך ניתן לזהות מבנה גוף עגול ? זה פשוט ודי ברור. אם רוחב הכתפיים והאגן שווה אך אין קו מותן צרה אלא החלק הדומיננטי הוא פלג הגוף העליון ואיזור הבטן את חברה בצוות של דרו ברימור. מבנה גוף בצורת O. הדבר הראשון שאני ממליצה הוא עוד בשלב הלבוש צרי הפרדה בין קו החזה לבטן באמצעות חזייה איכותית ותומכת. בהקשר של תכשיטים במקרה שלך, קיימות 2 אופציות, האחת היא להדגיש את מפתח הצוואר באמצעות שרשראות קצרות שמושכות את תשומת הלב לאיזור הפנים. השנייה, היא לענוד שרשראות שיק ארוכות גדולות ומרשימות ועדיף ללא תליון שיוצר צורה של חץ המדגישה את איזור הבטן. כמו כן, עגילים גדולים מעולים עבורך ובין היתר בטוח יגרמו לך להרגיש סקסית !

על ביונסה, דרו ברימור וג'יילו כבר דיברנו, אך מה בנוגע לקמרון דיאז המהממת?

כמו לקמרון, רבות מאיתנו הן בעלות מבנה גוף בצורת H. מבנה גוף זה מאופיין ברוחב כתפיים ואגן שווה, כאשר קו המותן מטושטש והחזה לרוב קטן.

אם כך, המטרה שלנו היא להדגיש באמצעות התכשיטים את קו המותן וליצור קימורים, ובכך לשוות לוק שיגרום לך להרגיש הכי טוב שיש. שילוב התכשוט עם אאוטפיט כגון חצאית מותן גבוהה תתמוך במטרה גם כן . בחירת תכשיטים שמומלצת אם כן, יכולה להיות - שרשראות גורמט קצרות, צמידים עם נוכחות, ועגילים גדולים במידה והנך נטולת שרשרת.

והגיעה השעה לדבר קצת על דמי מור הסקסית. כמו לדמי, לבעלות מבנה גוף בצורת משולש הפוך או V יש כתפיים רחבות מרוחב האגן עם מותן צרה. במקרה זה תכשיטים הם MUST ! לרוב הם עוזרים ליצור איזון בין פלג הגוף העליון לתחתון. איך נעשה זאת ? ננסה להסיט את תשומת הלב לחלקים נוספים ומחמיאים באמצעות תכשיטים כמו עגילים צמודים או ארוכים במיוחד שיכוונו מבטים לאזור הפנים. טבעות או צמידים עם טוויסט צבעוני שימשכו תשומת לב לרגליים ארוכות הם גם רעיון מעולה. מקווה שנהנית ממליצה לשתף , שלך, שלומית