התכשיט התווסף לעגלת הקניות

  להזמנות/שאלות טל' 073-7278517


   

  תקנון


  כללי

  * שלן תכשיטים הינו אתר אינטרנט המוכר תכשיטים ואביזרי אופנה ללקוחות הגולשים באינטרנט בישראל ובעולם, באמצעות מכירה מאובטחת באתר.

  * בכל מקום בתקנון זה, בו נעשה שימוש בלשון נקבה הכוונה היא לשני המינים. השימוש בלשון נקבה בתקנון נעשה מטעמי נוחות בלבד.

  * הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ו/או רכישה שיתבצעו על ידך באמצעות האתר. כמו כן, אלו יהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין שלן תכשיטים. עקב כך, הנך מתבקשת לקרוא תקנון זה במלואו.

  * גישה ושימוש באתר של שלן תכשיטים מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי כל התנאים בהסכם זה, והמשתמש מאשר בזאת כי קרא והבין את תנאי השימוש באתר, המפורטים בתקנון זה, ומצהיר על הסכמתו להשתמש באתר בכפוף להם, שאם לא כן אסור לו לבצע כל פעולה באתר.

  כל המחירים המופיעים באתר כוללים מע"מ אלא אם כן צוין במפורש אחרת.

  תמונות המוצרים שבאתר נועדו להמחשה בלבד, וייתכנו הבדלים בין התמונות לבין המוצרים הנמכרים.

  במקרה של טעות בתום לב בהקלדת מחיר פריט כלשהו ו/או תיאור הפריט, שמורה לשלן תכשיטים זכות מלאה לבטל את הצעת המכירה של הפריט. שלן תכשיטים לא יישא באחריות כלשהי, במישרין או בעקיפין, למקרים בהם חלו טעויות בהקלדת פרטי הצעה כאמור. כמו כן, לא יישא שלן תכשיטים באחריות במקרה בו פרטי הצעה או פרטי המציע לא נקלטו במערכת – כולם או חלקם ו/או באחריות לכל בעיה טכנית אחרת, המונעת ביצוע פעולות באתר. מובהר, כי רוכש אשר רכש פריט אשר בוטל בשל טעות כמפורט לעיל, לא יפגע, ובמקרה ולא ניתן לספק לו פריט אחר חלופי לשביעות רצונו, לא יחויב עבור הרכישה ובאם חויב, יהיה זכאי להחזר כספי מלא בגין הרכישה.

  שלן תכשיטים יהיה רשאי לשנות או להפסיק את מכירת/הצגת הפריטים, כולם או חלקם, על-ידי הודעה על סיום המלאי, או על-ידי הסרת הפריט מרשימת המוצרים העומדים למכירה או בכל דרך אחרת ששלן תכשיטים ימצא לנכון, ובלבד שזכויות רוכש אשר רכש את המוצרים האמורים לפני מתן ההודעה לא תפגענה. מובהר, כי במקרה שרוכש רכש הפריטים האמורים לאחר שאזל המלאי אך בטרם נמסרה ההודעה על כך, ולא ניתן לספק לו פריט חלופי לשביעות רצונו, לא יחויב עבור הרכישה, ואם חויב, יהיה זכים לקבל החזר כספי מלא בגין הרכישה.

  זכויות יוצרים

  כל הזכויות הקיימות והעתידיות בתכנים ובעיצוב של האתר (ובכלל זה הזכות לרישום שם מתחם לשמו, לעיצוב ולסימנים המסחריים האחרים הכלולים בו), וכן כל מידע המוצג באתר לרבות עיצוב המוצרים, גרפיקה, עיצוב כללי, תכנים, סימני מסחר, תמונות ולוגו הנם בבעלות בלעדית והמלאה של שלן תכשיטים. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את התכנים המופיעים בהם, אלא באם יינתן היתר מראש ובכתב מאת שלן תכשיטים.

  אבטחה ופרטיות

  שלן תכשיטים נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור על סודיות מוחלטת של המידע. כל עסקה שנעשית מהאתר מתבצעת באופן מוצפן ומאובטח בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

  שירות ומוצר

  שלן מתחייבת להעניק ללקוחותיה מוצר איכותי ורמת שירות גבוהה.

  אחריות למוצרים הנמכרים באתר

  התכשיטים עשויים מגולדפילד או מצופים בזהב מיקרוני 14 קראט. הציפוי איכותי ועמיד. כחלק מהשירות שלנו, על ציפוי התכשיטים אנו מעניקים אחריות של שנה מיום הקנייה כפוף ובהתאם להוראות השימוש בלבד. חידוש ציפוי לאחר שנה הינו בעלות סמלית לפי המוצר ובתיאום מראש.

  שימוש בתכשיטים

  על מנת להאריך את חיי הציפוי ולמנוע שריטות על אבני החן אנא עקבי אחר ההוראות.

   * מומלץ לשמור את התכשיטים באריזתם המקורית ובנפרד מתכשיטים אחרים לאחר הענידה.

  * כדאי להימנע ממגע עם מים (מקלחת, בריכה, שטיפת כלים, בושם וחומרי טיפוח שונים .

  * עדיף לאכסן את התכשיטים במקום יבש.

  תשלום ואספקה

  *יובהר כי פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית ועל אחריות הלקוח למלא פרטיו בעת הרכישה. אמצעי התשלום באתר הינם פייפאל או כרטיסי אשראי.

  הפריטים יסופקו באמצעות דואר ישראל או חברת משלוחים, וימסרו לרוכש בהתאם לזמני האספקה המקובלים בדואר ישראל או אצל חברת המשלוחים ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים אצלם. שלן תכשיטים אינו אחראי לעיכוב במסירת המוצר הקשור לרשות דואר ישראל ו/או בחברת המשלוחים. זמן אספקת המוצרים/שירותים המצוין מטה כולל רק את חישובם של ימי עסקים ימי א-ה לפי תקנון רשות הדואר.

  משלוחים

  דואר רשום רגיל- 13 ₪, עד 10 ימי עסקים.
  דואר רשום מהיר- 16 ₪ , עד 4 ימי עסקים (מוגבל למשקל מעטפה ממוצעת כ50 גר').
  דואר אקספרס/שליח עד הבית- 49 ₪, תוך יום ועד 3 ימי עסקים.
  דואר רשום לחו"ל- Eco Post 34 ₪, 14-7 ימי עסקים.

  *הזמנה של תכשיט עם חריטה אישית יהיה מוכן למשלוח תוך 2-14 ימי עסקים.
  *הזמנה של תכשיט ללא חריטה אישית ישלח תוך 1 ועד 4 ימי עסקים.
  *למשלוח דחוף אנא צרו קשר info@shelanjewelry.com/ בנייד 050-6658684 .

  החזרות

  אנו מחויבים להעניק לך את הפריטים לשביעות רצונך. במידה ואינך מרוצה אנחנו פה להציע לך פריטים נוספים, שובר זיכוי או החזר כספי בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן תוך 14 יום מיום קבלת הפריט. תכשיטים בהזמנה אישית לא יוחזרו/יוחלפו.
  בנוסף, ניתן להחליף תכשיט שנקנה במתנה.
  הפריט שאליו תרצי להחליף ישלח אליך חזרה בדואר רשום ללא עלות נוספת.
  אנא שלחי אלינו את הפריטים ל: שלן תכשיטים, ת.ד 200 יקנעם עילית מיקוד 2069203 ואנו נטפל בבקשתך הכי טוב שאפשר.

  חומר

  התכשיטים שלנו עשויים מגולדפילד או מצופים בזהב מיקרוני 14 קראט איכותי ועמיד. בנוסף, אנו מקפידים להשתמש באבני חן טבעיות שנבחרות בקפידה בלבד. אנו מעניקים אחריות של שנה. לאחר שנה העלות סמלית בלבד.
  במידה ותכשיט נפגם, נשמח להעניק לך שירות תיקון תוך 30 יום מיום הקנייה ללא עלויות נוספות.
  *במידה וקיימת רגישות לניקל אנא ציינו זאת בפרטי ההזמנה.

  איך לטפל ?

  החומר ממנו התכשיט עשוי הינו איכותי ועבה בשל השימוש בזהב 14 קראט. בשונה מחומרים אחרים הוא נשמר לאורך זמן ונחשב יוקרתי יותר.

  על מנת להאריך את חיי התכשיט להלן מספר עצות:
  * מומלץ לשמור את התכשיטים באריזתם המקורית ובנפרד מתכשיטים אחרים לאחר הענידה.
  * כדאי להימנע ממגע עם מים (מקלחת, בריכה, שטיפת כלים),בושם וחומרי טיפוח שונים .
  * עדיף לאכסן את התכשיטים במקום יבש.

  שיפוט

  בלבד

  התקנון מעודכן נכון לתאריך 03/03/2015 וניתן לשינוי בכל עת על פי שיקול בעליו של שלן תכשיטים.